در حال بارگزاری ...
درباره ما

اکنون که در شرایط پر التهاب اقتصادی و عدم ثبات قیمتها، خصوصا برای محصولات فلزی که رابطه تنگاتنگی با قیمت ارز دارد قرار گرفته ایم، تامین و تهیه لیست متنوعی از آهن آلات موردنیاز پروژه های ساختمانی و فنی مهندسی یکی از دغدغه های اصلی برای پیمانکاران و سازندگان می باشد. این وبسایت به وسیله شرکت مادیار فناوری ویرا (با مسئولیت محدود) تهیه و در اختیار پیمانکاران و فروشندگان محصولات فلزی قرار گرفته است.  

این در حالیست که اکثریت فروشگاه های خرده فروشی آهن آلات که تامین کننده نهائی آهن آلات مورد نیاز سازندگان و پیمانکاران می باشند، فاقد فروشگاه اینترنتی مناسب به منظور ارائه قیمت روزانه به مشتریان خود می باشند.  

همه می دانیم که ایجاد یک فروشگاه اینترنتی پر قدرت از طریق ارائه اپلیکیشنی فراگیر که در اختیار کلیه مشتریان فروشگاه ها قرار بگیرد بسیار پر هزینه و در برخی موارد خارج از توان برخی فروشگاه ها می باشد.

وب اپ آهن فروش با هدف ایجاد فضای رقابتی و تعاملی میان فروشگاه ها و تامین کنندگان محصولات فلزی، با پیمانکاران و خریداران محصولات فلزی با ایجاد قویترین فضای فروشگاه اینترنتی در ایران امکان ارائه محصولات و خدمات را برای تامین کنندگان محصولات فلزی به سازندگان و پیمانکارن با نازلترین قیمت و در کمترین زمان ممکن فراهم می سازد.

هر یک از تامین کنندگان کالا و خدمات در زمینه محصولات فلزی می توانند با اجاره فضای فروشگاه اینترنتی در آهن فروش کالای خود را با قیمت آنی در معرض فروش به خریداران قرار داده و همچنین بصورت کاملا اتوماتیک با دریافت لیست محصولات مورد نیاز خریداران منطقه خود، در کلیه مناقصات آنلاین ارائه شده از سوی سازندگان و پیمانکارن که به همین منظور در وب اپ دیده شده است شرکت کنند و با ارائه بهترین پیشنهاد به خریداران در کوتاه ترین زمان ممکن امکان ارتقاء سطح فروش محصولات خود را فراهم سازند.

شرکت مادیار فناوری ویرا با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب در زمینه آی تی تمامی خدمات خود را در جهت ارائه کاملترین و تخصصی ترین خدمات اطلاع رسانی لازم به فروشندگان محصولات فلزی و همچنین معرفی پیمانکاران بخش ساختمان و تاسیسات را  ارائه می نماید.

 

    با سپاس فراوان